"הדודל הצבעוני"

שלום!

הנה הגיע לו פרוייקט נוסף שצולם לפני כחודש ושמו הוא The CølørFULL Doodlê ועכשיו אני סוף סוף שמח להציג אותו כמו שצריך בפניכם. הקטע הוא: שינוי דמות תדמיתי מלא, הפיכת היופי האנושי מפשטות לטירוף צבעוני מושך עיניים ונושך שפתיים.

אנו נתחיל את המסע שלנו עם הפריים הנקי, הקלאסי שמציג לנו את יופיה של המודל המקסימה והחברה הטובה ולריה. אם אתם תוהים.. היא תפוסה אז אל תחשבו על זה D;

מגע עדין, מבט עוצר נשימה ופנים מופשטות כמעט לחלוטין מאיפור, אם כי המאפרת המדהימה שלנו דנה הוסיפה טאץ' קטן כדי לעזור למצלמה.

אנו נמשיך את מסענו אל עבר פריים נקי נוסף אך עם תוספת נוספת של עלי כותרת כדי לתת לטבע השופע שלנו לעשות את שלו.

בפריים זה אפשר להבחין כבר ביכולת של עלי הכותרת להוסיף פאנץ' עסיסי לזרועות התומכות של דנה בפנים של ולרי.

הרקע שנבחר לשני הפריימים הללו הינו צבע כרימסון (Crimson) שפשוט אי אפשר שלא להתמוסס ממנו.

עכשיו לסיפור קצר, את ולרי אני מכיר מגיל "ילדות" אפשר לנסח זאת ככה כאשר למדנו יחדיו בחטיבת הביניים ואת תחילת התיכון שם ולרי עזבה את מדינתנו אל עבר הקשת/ארה"ב ומשם לשם התחילה ללמוד מקצועות מדהימים ויום אחד אני מבטיח לכם לראות אותה בהמון מקומות משפיעים! ולריה טרנופולסקי, תודה לך על ביקור מדהים, על האופי והיופי שבך שנתן לי את ההשראה לצלם את הסשן הפנטסטי הזה.

עכשיו לעינייננו, הפריים הבא כבר התחלנו קצת להתפרע למרות שעדיין יש סוג של פשטות למרות הרקע הצונן.

אפשר לראות בפריים הזה את הבדלי הצבעים הגדולים והקונטרסט שנוצר בין הרקע החרדלי/צהוב שהכנסתי לעומת שפתייה האדומות של המודל שכללו אגב פירורי בד משי שפוזרו באופן אחיד ומנעו מולרי לדבר אך להנות מהרגע.

יופי בלתי נלאה כבר אמרתי?!

מפה מתחילה הפראות לבד ואני כבר לא אפרט לכם מה קיים פה, אלא פשוט אתן לפריימים לדבר בעד עצמם ולתת את המוניטין שלהם כלפי הצופה. אומר מראש שסשן זה כלל אביזרים רבים ושעות עבודה רבות של איפור כדי להגיע לתוצאה שתראו:

אני מקווה שאני, דנה וולרי הצלחנו להביא לכם פרצוץ תדהמה כלשהו, או אפילו חיוך.

הביצוע היה ארוך כמו שתמיד רק אני מצליח להגיע לכלכך הרבה שעות השקעה אבל כנראה שהפעם היה משתלם במיוחד. צחוקים, מוסיקה, סושי ועוד צבעים.

תם ונשלם לו עוד פרוייקט מוצלח, ולהן התוצאות לפניכם.

רב תודות.

להלן הקרדיטים המלאים:

מודל ודוגמנית: ולריה טרנופולסקי | Valeriya Ternopolski

איפור וויז'ואל קונספטואלי: דנה ברכה | Dana Bracha

עיצוב השיער: דנה ברכה | Dana Bracha

צילום ועריכה: עמיר ליכטנשטיין

עד כאן,

מצלמכם,

הליכטן.

#Doodle #Beauty #Studio #Photography #Colorfull